Gallery
Skoda Octavia Combi 1,5 TSI ACT Style 150HK Stc 6g
Pris 139.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 133.000 Km
- Cc 1498Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Octavia |
| Variant | Combi 1,5 TSI ACT Style 150HK Stc 6g |
| Kilometer | 133.000 Km |
| Registreringsdato | 25/04/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Koks grå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1872 kg |
| Længde | 4667 cm |
| Bredde | 1814 cm |
| Højde | 1465 cm |
| Nummerplade | CY65120 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358206 |
| Max bugsering (uden bremser) | 650 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Beskrivelse
STOR OG RUMMELIG SKODA OCTAVIA COMBI - VELKØRENDE STATIONCAR
Fremhævet udstyr 🚗 ✅ Navigation ✅ Sædevarme for ✅ P-sensor for og bag ✅ El-spejle med varme ✅ Klimaanlæg 2 zonet ✅ Varme bagrude ✅
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Derudover tilbyder vi personlig fremvisning i en radius af 50 km fra butikken. Ønsker du en online eller personlig fremvisning, er du meget velkommen til at kontakte os på 48 20 04 00 alle hverdage mellem kl. 9.00 og 17.30.
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Skoda Octavia Combi 1,5 TSI ACT Style 150HK Stc 6g
Pris 139.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line 155HK 5d 6g
2020 68.000 Km B/EL hybrid Man.138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Nissan Leaf EL Acenta 39 kWh 150HK 5d Aut.
2024 12.929 Km Elekricitet Aut.149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Hyundai i10 1,0 Essential AMT 63HK 5d Aut.
2025 14.401 Km Benzin Aut.149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
Opel Mokka 1,2 GS-Line 130HK 5d 8g Aut.
2021 66.000 Km Benzin Aut.159.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Andersen Biler A/S