Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 58.000 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Pro Family 145HK 5d Aut. |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 10/12/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.6 |
| Totalvægt | 2270 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1801 cm |
| Højde | 1552 cm |
| Nummerplade | EJ55350 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5380953 |
Udstyr
| 19" Alufælge, Bakkamera, Automatgear, Apple CarPlay, Android Auto, Klimaanlæg, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Håndfri telefon, El-spejle, Elruder for/bag, El-håndbremse, Kopholder, Panoramatag, Stofindtræk |
Beskrivelse
📌 VW ID.3 Pro Family med masser af lækkert udstyr! - bla glastag 📌
✅ Panorama Glastag ✅ 19" org alufælge med helårsdæk ✅ Automatgear ✅ Nøglefri lås ✅ Klimaanlæg ✅ Bakkamera ✅ Læderrat ✅ Rækkevidde 417 km ✅ Nyserviceret 27/2-2026 hos VW ✅ Import i 2025 - 1 privat ejer i DK siden da.
BATTERI: 58 KW - forbrug 15,8 kwh pr 100 km, max ladeeffekt hurtiglader: 100 KW - max ladeeffekt hjemmeladning 11 KW - Rækkevidde 417 km
ØVRIGT UDSTYR: Key-less go (nøglefri), ABS bremser, Selealarm, Opvarmet rat, Parkeringskontrol for, Linievogter, Stemmestyring, Radio, Afstandsradar, ESP (Elektronisk Stabiliserings Program), Aut. gear, Parkeringskontrol bag, Navigationssystem, Airbags, Metallak, Glastag, Bakkamera, Multifunktionsrat, Klima anlæg, Skiltegengivelse, Apple Carplay og Android auto,
KONTAKTPERSON: Kontakt vor Brand Manager (Alexander) direkte på SMS/tlf 50 60 55 33 Mail: [email protected]
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti i op til 48 mdr 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF-forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00. 📧 [email protected] Kontaktperson: Alexander 📞 dir 50605533
🛻 Har du en bil i bytte?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuelt kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Frederikssund, vi glæder os til at se dig
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
VW ID.3 EL Pro Family 145HK 5d Aut.
Pris 154.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning