Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | Avensis |
| Variant | Touring Sports 1,8 VVT-I T2 Selected Multidrive S 147HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 97.000 Km |
| Registreringsdato | 22/05/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1798 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 15.6 |
| Totalvægt | 2020 kg |
| Længde | 4780 cm |
| Bredde | 1810 cm |
| Højde | 1480 cm |
| Nummerplade | EF20996 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5405302 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
📌 AUTOMATGEAR - ORG 18" ALUFÆLGE - FIN STAND 📌
✅ Automatgear ✅ 18" org alufælge med vinterdæk ( løse 18" sommerdæk medflg bagi bilen ) ✅ Anhængertræk til 1600 kg ✅ Nøglefri lås ✅ Klimaanlæg ✅ Bakkamera ✅ Dellæder/alcantara kabine ✅ Alle servcie hos Toyota ( ✅ Nyserviceret januar -2026 hos Toyota ✅ SUVO rustbeskyttet
ØVRIGT UDSTYR: 4 elruder, el-spejle, læderrat, Hajfinneantenne, Airbags, ABS, Servo, Splitbagsæde....
KONTAKTPERSON: Kontakt vor Brand Manager (Alexander) direkte på SMS/tlf 50 60 55 33 Mail: [email protected]
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti i op til 48 mdr 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF-forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00. 📧 [email protected] Kontaktperson: Alexander 📞 dir 50605533
🛻 Har du en bil i bytte?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuelt kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Frederikssund, vi glæder os til at se dig
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER