Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL UR Premium 294HK 5d Aut. |
| Kilometer | 74.866 Km |
| Registreringsdato | 01/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Absolute Black |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.8 |
| Totalvægt | 2605 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | DS87307 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5429313 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, 12V udtag, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El komfortsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i forruden, 19" Alufælge, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Tågelygter, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, 6 Airbags, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Lyssensor, Isofix, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger |
⚡ Ford Mustang Mach-E Premium version med lang rækkevidde ⚡
🌟 Highlights – det alle leder efter:
✔️ 360° kamera + Bakkamera ✔️ Adaptiv fartpilot + Automatisk parkeringssystem ✔️ Apple CarPlay & Android Auto (trådløst) ✔️ Navigation + Digital instrumentering ✔️ 19" Org. alu-fælge ✔️ Automatgear + Automatisk nødbremse + Auto Hold ✔️ LED forlygter, baglygter og kørelys ✔️ El-indstilleligt førersæde m. memory ✔️ Trådløs mobilopladning + Musikstreaming via Bluetooth ✔️ Opvarmet forrude + Ratvarme + Sædevarme foran ✔️ Nøglefri start og døre + El-foldbare spejle m. varme ✔️ 2-zoners klimaanlæg + Frunk + Kunstlæder kabine ✔️ Agate Black
Modelår 2023 - bilen er Dansk fra ny
💻Teknisk information ⬇️
🔋 Batterikapacitet 88 kWh 🔌 CCS lynladning - 3 faset 🛣️ rækkevidde efter wltp målemetode 600km ⚙️ elektrisk motor med 294 hk
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF-forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00.
🛻 Har du en bil i bytte?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuelt kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Frederiksund, vi glæder os til at se dig
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER