Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 239.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | S-Cross |
| Variant | 1,5 Hybrid Adventure Hybrid AGS 102HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 23.000 Km |
| Registreringsdato | 19/03/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1462 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølv |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 23.3 |
| Totalvægt | 1740 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DY80832 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5405306 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, App integration, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, El-spejle med varme, 17" Alufælge, Udvendig temperaturmåler, Sædevarme for, Parkeringssensor for/bag, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Nøglefri start, Multifunktionsrat, Kørecomputer, Regnsensor, 12V udtag, Fuld LED forlygter, Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Glastag, Læderrat, Panorama El-soltag, Højdejusterbart førersæde, 360° kamera, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Selealarm, Isofix |
Velholdt S-Cross Adventure!
✅ Automatgear ✅ Træk ✅ Panorama el-soltag / glastag ✅ Navigation + 9" multimedieskærm ✅ LED-forlygter og baglygter ✅ Delt læder/dellæder-indtræk ✅ Læderrat & multifunktionsrat ✅ 360 graders kamera
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 239.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER