Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 289.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Premium 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 9.333 Km |
| Registreringsdato | 01/11/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Yellow metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 65.2 |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 961527 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5436352 |
| 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Semi-automatisk parkering, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 20" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dobbelt bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Intelli. hastighedsassistent, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 360° kamera, Ikke ryger, Glastag, Panoramatag, B&O audio |
📌 Den anmelderroste Ford Capri– her i Premium udgaven og med alt det lækre udstyr
🛞 Udvalg udstyr fra bilen :
Bemærk! er med 5 års /100.000km udvidet garantipakke fra Ford - så fortsab fabriksgaranti til 11 Nov. 2029
✔️ Panoramatag (9.499,- ) ✔️ AGR forsæder 18 vejs el-justerbareforsæder ( 3.990,- ) ✔️ Førerassistancepakke ( værdi 12.540,- ) ✔️ B&O Premium audiosystem m. 10 højttalere inkl. subwoofer og sound bar (værdi 4.163, - ) ✔️ 20'' Alufælge ✔️ Matrix LED forlygter ✔️ Håndfri elektrisk bagklap ✔️ Sædeindtræk i kunstlæder ✔️ Fuld LED aut. Op/nedblænding af fjernlys ✔ Adaptiv fartpilot
Bilen er på vej på lager - forventes hjemme uge 21 - Venligst kontak os for info
💻Teknisk information ⬇️
🔋 Batterikapacitet 77 kWh 🔌 CCS lynladning - 3 faset 🛣️ rækkevidde efter wltp målemetode 598 km ⚡️ ladehastighed AC 0-100% 5 timer, 16 min. & DC 28 min. v/153 KW ⚙️ elektrisk motor med 286 hk
🌍 Denne bil er importeret fra et andet land end Danmark, men udstyr er tilsvarende er DK bil
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00. 📧 [email protected] 📞 48200440
🛻 Har du en bil i bytte ?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuel kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Frederikssund, vi glæder os til at se dig
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 289.900 Kr
Ekskl. moms
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER