Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Variant | 1,3 MHEV Mild hybrid Premium Edition X-Tronic 158HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 74.150 Km |
| Registreringsdato | 13/09/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | RFC Blå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1985 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | DC35298 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3491181 |
| Max bugsering (uden bremser) | 725 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, El-håndbremse, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Ratgearskifte, Sædevarme for, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn, Rat m. varme, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Skiltegenkendelse |
Nissan Qashqai - rummelig SUV
🚗 UDVALGT UDSTYR FRA BILEN ✅ 360 graders bakkamera ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Varme i forsæder ✅ Varme i rat og meget mere...
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Derudover tilbyder vi personlig fremvisning i en radius af 50 km fra butikken. Ønsker du en online eller personlig fremvisning, er du meget velkommen til at kontakte os på 48 20 04 00 alle hverdage mellem kl. 9.00 og 17.30.
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER