Gallery
Hyundai Kona 1,0 T-GDI Life+ 120HK 5d 6g
Pris 123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 78.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | 1,0 T-GDI Life+ 120HK 5d 6g |
| Kilometer | 78.000 Km |
| Registreringsdato | 12/10/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blue Lagoon Metalic |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1570 cm |
| Nummerplade | CV32501 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2931016 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, App integration, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Anhængertræk, LED kørelys, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Selealarm, Selestrammer, Start/stop-system |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Anhængertræk ✅ Bakkamera ✅ Fartpilot ✅ Klimaanlæg Automatisk ✅ Parkeringssensor bag ✅ LED kørelys ✅ Varme i forsæder ✅ Multifunktionsrat ✅ Bluetooth håndfri & streaming ✅ Varme i rat ✅ El-ruder for & bag ✅ El-spejle med varme ✅ 60/40 splitbagsæder ✅ ISOFIX på bagsæderne ✅ Start/stop‑system for lavere forbrug ✅ Fjernbetjent centrallås
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergarant
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Hyundai Kona 1,0 T-GDI Life+ 120HK 5d 6g
Pris 123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Lignende biler
-
-
Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
2021 67.000 Km Benzin Man.128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Ford Puma 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line 155HK 5d 6g
2020 68.000 Km B/EL hybrid Man.138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning -
-
Mazda CX-3 2,0 Skyactiv-G Vision 121HK 5d 6g
2019 52.000 Km Benzin Man.139.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Andersen Biler A/S