Opel Crossland 1,2 PureTech GS 130HK 5d 6g Aut.
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Ceed |
| Variant | SW 1,6 GDI PHEV Plugin-hybrid Upgrade DCT 141HK Stc 6g Aut. |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 26/02/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1580 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Koksgrå |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 42.2 |
| Totalvægt | 2030 kg |
| Længde | 4605 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1465 cm |
| Nummerplade | DR36781 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5300609 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, City steering, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Elruder for, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Udvendig temperaturmåler, 17" Alufælge, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Auto hold, Antispin, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, Service overholdt, Start/stop-system |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Plug‑in hybrid (op til ca. 50 km el‑rækkevidde) – perfekt til pendling og lavt forbrug ✅ Automatgear (DCT) – komfortabel og glidende kørsel ✅ Adaptiv fartpilot (SCC) ✅ Bakkamera ✅ 17" Alufælge ✅ Stor touchscreen med Apple CarPlay & Android Auto ✅ Elektrisk bagklap ✅ Digital instrumentering ✅ Nøglefri start ✅ 2-zoners klimaanlæg ✅ Varme i rat og forsæder ✅ Varme i bagsæder ✅ Automatisk nedblændeligt bakspejl ✅ Elektrisk parkeringsbremse med autohold funktion ✅ Træthedsregistrering ✅ Skiltegenkendelse ✅ Regnsensor & lyssensor ✅ ISOFIX på bagsæder
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER