Citroën C3 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 |
| Variant | 1,2 PureTech Shine Sport 83HK 5d |
| Kilometer | 44.000 Km |
| Registreringsdato | 01/09/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Rød |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 26.2 |
| Totalvægt | 1540 kg |
| Længde | 3996 cm |
| Bredde | 1749 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | CV25292 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5381067 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 17" Alufælge, Helårshjul, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, Isofix, Selealarm, Selestrammer |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Anhængertræk ✅Fartpilot med hastighedsbegrænser ✅ Apple CarPlay & Android Auto ✅ 17" Alufælge med helårsdæk ✅ Bakkamera ✅ 7" touchscreen ✅ Aircondition ✅ Bluetooth & USB ✅ Varme i forsæder ✅ Nøglefri start og adgang ✅ Elruder for & bag ✅ Parkeringssensorer bag
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 87.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
94.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
99.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER