Ford Kuga 2,5 Plugin-hybrid Graphite Tech CVT 225HK 5d Trinl. Gear
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 299.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL UR Premium 294HK 5d Aut. |
| Kilometer | 39.861 Km |
| Registreringsdato | 07/02/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.8 |
| Totalvægt | 2605 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | DZ20243 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426090 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Aircondition, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Multifunktionsrat, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Alufælge, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, 360° kamera, B&O audio, Service overholdt, Ikke ryger, Automatisk op-/nedblænding, Radio, ESP, Førerovervågning med advarsel, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering |
Velholdt Mach E Premium med teknologipakke+
✅ Rækkevidde op til 600 km ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Adaptive Led forlygter ✅ Parkeringssensor for & bag ✅ 360° kamera ✅ 19" alufælge ✅ El-justerbare forsæder ✅ Trådløs Apple Carplay & Android Auto ✅ Ratvarme ✅ Elektrisk bagklap ✅ Bang & Olufsen anlæg ✅ Opvarmet forrude ✅ Frunk
✅ Dansk fra ny
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)Dansk fra ny og fuld service Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 299.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
268.900 Kr
Ekskl. moms
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
279.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER