Hyundai i20 1,0 MPI Advanced 100HK 5d 6g
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Variant | EL Long Range AWD 498HK Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 14/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Blågråmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.1 |
| Totalvægt | 2232 kg |
| Længde | 4694 cm |
| Bredde | 1849 cm |
| Højde | 1443 cm |
| Nummerplade | DZ63994 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439627 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 910 kg |
📌 Tesla 3 Long Range AWD 498 HK med lavt km tal 📌
✅ Panorama Glastag ✅ Org Alufælge med helårsdæk ✅ Automatgear ✅ Nøglefri lås ✅ Klimaanlæg ✅ Bakkamera ✅ Læderrat ✅ Rækkevidde 614 km ✅ 498 HK ✅ All wheel drive
BATTERI: 88 KW - forbrug KUN 14,2 kwh pr 100 km, max ladeeffekt hurtiglader: 250 KW - max ladeeffekt hjemmeladning 11 KW - Rækkevidde 602 km
ØVRIGT UDSTYR:
Andersen Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti i op til 48 mdr 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF-forsikring 📌 Nem og hurtig finansiering via Santander Bilfinans 📌 Serviceaftale med fordele og tryghed 📌 Alt relevant tilbehør til din nye bil
☕️ Vi byder altid på kaffe og en fremvisning af den ønskede bil. 🕒 Salgsafdelingen har åbent alle hverdage kl. 9.00 - 17.30 samt søndage kl. 11.00 - 15.00. 📧 [email protected] Kontaktperson: Alexander 📞 dir 50605533
🛻 Har du en bil i bytte?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuelt kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
👋🏻 Velkommen hos Andersen Biler Frederikssund, vi glæder os til at se dig
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER