Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Vitara |
| Variant | 1,4 Boosterjet Mild hybrid Active 129HK 5d 6g |
| Kilometer | 90.000 Km |
| Registreringsdato | 04/08/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1373 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.4 |
| Totalvægt | 1770 kg |
| Længde | 4175 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1610 cm |
| Nummerplade | DB78334 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5383509 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Apple CarPlay, App integration, Android Auto, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 17" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Stofindtræk, Isofix, Selestrammer, Selealarm |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Aftagligt amhængertræk ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Mild hybrid – lavere forbrug og mere smidig kørsel ✅ Bakkamera ✅ Skiltegenkendelse ✅ Klimaanlæg ✅ Varme i forsæder ✅ Multifunktionsrat med håndfri mobil ✅ Elruder for & bag ✅ Højdejusterbart førersæde ✅ Parkeringssensorer bag ✅ Vognbaneassistent ✅ ISOFIX på bagsæder ✅ Tågelygter
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER