Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 117.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | S-Cross |
| Variant | 1,0 Boosterjet Exclusive 112HK 5d |
| Kilometer | 117.000 Km |
| Registreringsdato | 21/03/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1730 kg |
| Længde | 4300 cm |
| Bredde | 1785 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DR50487 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5399227 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Udstyr
| Bakkamera, Bluetooth, AUX stik, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Fjernbetjent centrallås, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, 18" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Armlæn, Multijusterbart rat, Stofindtræk, Splitbagsæde, Isofix, Selestrammer, Selealarm, Start/stop-system |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Aftagligt anhængertræk ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Bakkamera ✅ 18" Alufælge med helårsdæk ✅ Nøglefri start ✅ 2 Zone klimaanlæg ✅ Multifunktionsrat med håndfri mobil ✅ Varme i forsæder ✅ Elruder for og bag ✅ Elektorniske sidespejle ✅ Start/Stop funktion ✅ Parkeringssensor bag ✅ Varme i bagruden ✅ Isofix
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Suzuki S-Cross 1,0 Boosterjet Exclusive 112HK 5d
Pris 123.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning