Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 83.860 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,0 EcoBoost Titanium Nordic 125HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 83.860 Km |
| Registreringsdato | 20/12/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.6 |
| Totalvægt | 1905 kg |
| Længde | 4378 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1454 cm |
| Nummerplade | DZ49167 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5425569 |
| Max bugsering (uden bremser) | 685 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
Udstyr
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, LED kørelys, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Multijusterbart rat, Auto hold, Isofix, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Start/stop-system |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Automatgear (8-trins) ✅ Anhængertræk ✅ Fartpilot ✅ Apple CarPlay & Android Auto ✅ LED-kørelys ✅ Multifunktionsrat og håndfri mobil ✅ Varme i forrude ✅ 2-zoners klimaanlæg ✅ Varme i rat og forsæder ✅ Nøglefri start og adgang ✅ Elektrisk parkeringsbremse med autohold funktion ✅ Regnsensor & automatisk nedblændeligt bakspejl ✅ SYNC 3 infotainment med touchscreen ✅ Højdejusterbart førersæde ✅ Skiltegenkendelse ✅ ISOFIX på bagsæder ✅ Splitbagsæder 60/40
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Ford Focus 1,0 EcoBoost Titanium Nordic 125HK 5d 8g Aut.
Pris 119.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning