Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 58.000 Km
- Cc 999Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Variant | 1,0 EcoBoost ST-Line 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 22/10/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Desert Island Blue |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1855 kg |
| Længde | 4378 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1454 cm |
| Nummerplade | CR12962 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2726374 |
| Max bugsering (uden bremser) | 660 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
Udstyr
| Vejbaneassistent, Automatisk nødbremsesystem, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Elruder for, Fartpilot, Isofix, Alufælge, Tågelygter, ESP, ABS, Airbag, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Antispin, El-spejle med varme, Radio, 12V udtag, El-håndbremse, Håndfri telefon, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Start/stop-system, Sænket undervogn, Metallak, 7 Airbags, 18" Alufælge, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Multijusterbart rat, Aut. nedblændeligt bakspejl, Fartpilot adaptiv, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Semi-automatisk parkering, Automatisk nødopkald, Lyssensor, Dæktrykssensor, Ikke ryger, DAB radio, Elruder for/bag, Klimaanlæg, Infocenter, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Stofindtræk |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Teknologipakke 1 – avancerede førerassistenter ✅ Parkeringspakke – inkl. bakkamera & semi-automatisk parkering ✅ Adaptiv fartpilot ✅ 18" alufælge med helårsdæk ✅ Sportsundervogn / sænket undervogn ✅ B&O-lydanlæg ✅ Klimaanlæg ✅ Sædevarme for ✅ Multifunktionslæderrat ✅ Højdejusterbart forsæde ✅ El-foldbare sidespejle med varme ✅ Parkeringssensor for/bag ✅ Skiltegenkendelse ✅ LED kørelys & fuld LED-forlygter ✅ El-håndbremse
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Ford Focus 1,0 EcoBoost ST-Line 125HK 5d 6g
Pris 139.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning