Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Peugeot |
|---|---|
| Model | 208 |
| Variant | 1,2 PureTech Allure Pack 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 19/09/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sølv |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1595 kg |
| Længde | 4055 cm |
| Bredde | 1765 cm |
| Højde | 1435 cm |
| Nummerplade | DX14695 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5397841 |
| Max bugsering (uden bremser) | 580 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, El-foldbare spejle m. varme, Mirror link, Parkeringssensor bag, Nøglefri døre, Nøglefri start, Musikstreaming via bluetooth, Sædevarme for, Stemmebetjening, 16" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Alufælge, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Multijusterbart rat, ESP, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent |
MEGET VELHOLDT PEUGEOT 208 PÅ HELÅRSDÆK - MEGET UDSYR! !SUVO UNDERVOGNSBEHANDLET!
✅ Sædevarme for ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Apple CarPlay og Android Auto ✅ Bakkamera og p-sensor bag ✅ Lane assist ✅ 4 x el-ruder ✅ Varme bagrude ✅ Navigation og meget meget mere...
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER