Ford Explorer EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut.
308.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 339.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV4 |
| Variant | EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 01/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Mørkegrå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.8 |
| Totalvægt | 2355 kg |
| Længde | 4450 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | 961728 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5445085 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-justerbar lændestøtte, El-håndbremse, Fartpilot adaptiv, Harmon Kardon anlæg, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Radio, Sædevarme for, Sædekøling, USB-C tilslutning, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, Varme i forruden, Ventilerede sæder , LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Startspærre, Skiltegenkendelse, Selealarm, ABS, Airbag, Auto hold, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Førerovervågning med advarsel, Type-2 ladekabel |
KIA EV4 LONG RANGE GT-LINE I PENTA GREY FABRIKSNY KIA EV4 - NÆSTEN ALT UDSTYR!
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡 ✔️ Head-up display ✔️ Ventilerede forsæder ✔️ Harman Kardon lydanlæg ✔️ Adaptiv fartpilot inkl.udvidet motorvejsassistent ✔️ 360 grader kamera ✔️ El-justerbare forsæder inkl. memory og meget meget mere...
🌍 Denne bil er importeret fra et andet land end Danmark, og udstyrsniveau samt garantivilkår kan derfor afvige fra tilsvarende danske modeller.
Batteri & Lade ladeinfo:
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
Derudover tilbyder vi personlig fremvisning i en radius af 50 km fra butikken. Ønsker du en online eller personlig fremvisning, er du meget velkommen til at kontakte os på 48 20 04 00 alle hverdage mellem kl. 9.00 og 17.30.
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 339.990 Kr
Inkl. leveringsomkostning
308.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
329.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER