Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 41.000 Km
- Cc 998Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Vignale 140HK 5d |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 25/06/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.4 |
| Totalvægt | 1670 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | DD97402 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2620266 |
| Max bugsering (uden bremser) | 565 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, App integration, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Nøglefri døre, Nøglefri start, Navigation, Parkeringssensor bag, Parkerings assistent, Sædevarme for, Radio, Stemmebetjening, Trådløs mobilopladning, 17" Alufælge, LED kørelys, Tonede ruder, Bagagerumsdækken, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Læderkabine, Læderrat, Multijusterbart rat, Panoramatag, Rat m. varme, Soltag, Auto hold, Blindvinkelassistent, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Nyserviceret, Leveres nysynet, Start/stop-system |
Beskrivelse
Topudstyret Ford Fiesta Vignale med panoramasoltag og B&O‑lyd leveres nysynet og nyserviceret – klar til mange bekymringsfrie kilometer.
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Panoramasoltag ✅ Vignale‑udstyrspakke ✅ 140HK EcoBoost‑motor ✅ Apple CarPlay / Android Auto ✅ Læderkabine ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Bakkamera ✅ B&O Premium Sound System ✅ Parkeringssensorer for/bag ✅ LED‑forlygter ✅ Keyless start/entry ✅ Varme i forrude ✅ Multifunktionsrat med håndfri mobil ✅ Varme i sæderne foran ✅ Varme i ret
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Vignale 140HK 5d
Pris 137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning