Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2019
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 136.000 Km
- Cc 1353Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Ceed |
| Variant | 1,4 T-GDI GT-Line DCT 140HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 136.000 Km |
| Registreringsdato | 11/07/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1353 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.6 |
| Totalvægt | 1850 kg |
| Længde | 4310 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1442 cm |
| Nummerplade | DV74810 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5414925 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1410 kg |
Udstyr
| Aircondition, Android Auto, 12V udtag, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Mirror link, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Sportssæder, 17" Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, LED kørelys, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Auto hold, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Vejbaneassistent, Start/stop-system |
Beskrivelse
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ 7‑trins DCT automatgear — hurtige og glidende gearskift ✅ GT‑Line styling — sportssæder, sportspakke og skarpere design ✅ Aftageligt anhængertræk ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Apple CarPlay / Android Auto — smartphone‑integration ✅ JBL Anlæg ✅ Bakkamera — gør parkering let ✅ 2 Zone Klimaanlæg — stabil temperatur året rundt ✅ Multifunktionsrat — styr funktioner uden at slippe rattet ✅ Touchskærm med infotainment — nem adgang til medier og funktioner ✅ Sportssæder — bedre støtte og komfor ✅ Parkeringssensorer bag — ekstra tryghed ved manøvrering ✅ Nøglefri start og indgang — praktisk og moderne ✅ LED baglygter — skarp og sikker lysprofil ✅ LED kørelys — moderne look og bedre synlighed
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
Om os
Vi har fordelagtige priser på Brugtbil / Demobil / Udlejningsbil / Ny Lagerbil - kært barn har mange navne.
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Kia Ceed 1,4 T-GDI GT-Line DCT 140HK 5d 7g Aut.
Pris 124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning