Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Variant | 1,6 T-GDI Trend 177HK 5d 6g |
| Kilometer | 96.000 Km |
| Registreringsdato | 20/05/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1591 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 13.7 |
| Totalvægt | 2120 kg |
| Længde | 4475 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | CJ95865 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5418981 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1900 kg |
| Aircondition, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Aftageligt træk, Service overholdt, Start/stop-system |
🚗 BILENS UDSTYR:
✅ Aftageligt anhængertræk — fleksibel og stærk trækker op til 1.900 kg ✅ 177HK T‑GDI motor — masser af overskud ved overhaling ✅ Fartpilot — afslappet motorvejskørsel ✅ Bakkamera — nem parkering ✅ Sædevarme for — perfekt til danske vintre ✅ Ratvarme ✅ 2 zone Klimaanlæg — komfort året rundt ✅ Parkeringssensorer — ekstra sikkerhed ved manøvrering ✅ Multifunktionsrat — styring af funktioner uden at slippe rattet ✅ Bluetooth — håndfri telefoni og streaming ✅ Touchskærm med infotainment — nem adgang til medier og funktioner ✅ Lane assist / vognbaneassistent — ekstra sikkerhed på lange ture ✅ Start/Stop funktion ✅ Isofix — sikker montering af autostole
💡VI TILBYDER DIG:
✅ Finansiering med & uden udbetaling (BLIV GODKENDT PÅ UNDER 1 TIME) ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti
🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 & søndage 11:00-16:00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 169.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER