Ford Focus 1,0 EcoBoost Hybrid Active 125HK Stc 6g
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Swift |
| Variant | 1,2 Dualjet Mild hybrid Exclusive AEB CVT 83HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 12.800 Km |
| Registreringsdato | 20/04/2023 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 1197 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1375 kg |
| Længde | 3845 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1505 cm |
| Nummerplade | EC94624 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428025 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Infocenter, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Sædevarme for, 16" Alufælge, LED forlygter, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Selealarm, Vejbaneassistent, 1 ejer |
Veholdt 1 ejers swift med lavt km tal, og massere af udstyr!
✅ Automatgear ✅ Originale 16" alufælge ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Vognbaneassistent ✅ Blindvinkelsassistent ✅ Apple Carplay & Android auto ✅ Navigation ✅ Bakkamera ✅ Fuldautomatisk klimaanlæg / Aircondition ✅ Sædevarme ✅ LED-forlygter ✅ Fjernlysassistent ✅ Keyless / Nøglefri start & oplås/lås
Hos Andersen Biler Hillerød tilbyder vi online fremvisning af alle vores modeller – både nye og brugte. Fremvisningen foregår via Face Time sammen med en af vores sælgere fra butikken, så du får en grundig og personlig gennemgang 😊
💡VI TILBYDER DIG: ✅ Finansiering med & uden udbetaling ✅ Udvidet GoSafe købstryghed til alle biler ✅ Bilforsikring med fordelagtige vilkår og mulighed for månedlig betaling ✅ Kilometergaranti 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 🕒’ 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag til fredag kl. 9.00 - 17.30
Søndag kl. 11.00 - 15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
182.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
199.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER