Hyundai i20 1,0 T-GDI Essential Komfort 100HK 5d 6g
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 127.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Mokka-e |
| Variant | EL GS-Line 136HK 5d Aut. |
| Kilometer | 51.000 Km |
| Registreringsdato | 02/02/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 70.3 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4151 cm |
| Bredde | 1987 cm |
| Højde | 1534 cm |
| Nummerplade | EJ36787 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5450260 |
| 18" Alufælge, Alufælge, Laser forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, City steering, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse |
🚗 Flot Opel Mokka-e GS-Line 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 🚗
✅ Android Auto, Apple CarPlay - USB ✅ Parkeringssensor for/bag + bakkamera ✅ Adaptiv fartpilot ✅ El-Foldbare spejle ✅ Klimaanlæg ✅ Blindvinkelsassistent
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med eller uden udbetaling ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti kan tilkøbes ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil - vi tager meget gerne din nuværende bil i bytte – ønsker du en forhåndsvurdering, så send os et 3-4 billeder og km. stand, samt. reg. Nummer og kort beskrivelse af bilen.
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 16.00 🕒
Man-fre 9.00-17.30
Lør lukket
Søn 11.00-16.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 127.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
128.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.995 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER