Ford Puma Gen-E EL Premium 168HK 5d Aut.
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Juke |
| Variant | 1,0 Dig-T Acenta DCT 114HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 30/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Super White |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.2 |
| Totalvægt | 1725 kg |
| Længde | 4210 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1595 cm |
| Nummerplade | EP94640 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5037864 |
| Max bugsering (uden bremser) | 643 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1250 kg |
🚗 DEMOBIL - NISSAN JUKE 114 HK AUTOMATIC BENZIN 5-DØRS - NYPRIS KR 257.900 🚗
💡 SÆRLIGT UDSTYR PÅ DENNE BIL 💡 ✔️ KLIMAANLÆG ✔️ AUTOMATGEAR ✔️ FARTPILOT ✔️ BAK-KAMERA
💡 UDSTYRSLISTE 💡 Klimaanlæg, Automatgear, Apple Carplay til afspilning af ens egen navigaiton på den store midterskærm, Fartpilot, Bak-kamera, Board-computer, Digital instrumentering, Tagspoiler, Hajfinneantenne, ABS, ESP, Airbags,
3 års fabriksgaranti, 12 års antirustgaranti
NB ege værkstedsbil så venligst ring for fremvisning da bilen er i drift
💡 ANDERSEN BILER TILBYDER 💡 ✔️ Attraktiv finansiering med & uden udbetaling igennem Santander. ✔️ Bilforsikring med fordelagtige vilkår også til nystartet bilister ✔️ Udvidet Bilgaranti igennem Fragus, når du køber ny eller brugt bil ✔️ Stort udvalg af ekstraudstyr, feks. SUVO-undervognsbehandling, vinterhjul osv. ✔️ Nem vurdering af din brugte bil
💡 PRISEN ER INKLUSIV LEVERINGSOMKOSTNINGER! 💡 🕒 Åbent alle hverdage fra 9:00-17:30 og søndag kl. 11.00 – 15.00 🕒 🏠 Vi har masser af gratis parkering foran butikken eller rundt på matriklen og kaffe på kanden – Vi glæder os til at se dig 🏠 (Der tages forbehold for trykfejl)
Mandag – fredag 09.00-17.30
Søndag: 11.00 -15.00
I øjeblikket får vi rigtig mange biler ind, som har kørt mellem 5-7.000 km til rigtig skarpe priser! Alle bilerne er annonceret her på siden, som opdateres løbende med nye lagermodeller. Kan du ikke finde en bil med den ønskede farve og udstyr, er du altid velkommen til at kontakte os.
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
224.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
242.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
249.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER